مــهــرطه = مــهـــرطاها

مهرطه = مهرطاها _موسسه‌ی نیکوکاری نگهداری شبانه‌روزی از دختران نیازمند سرپرست_، موسسه‌ای مردم‌نهاد بوده و به هیچ نهاد دیگری وابستگی و تعلق نداشته و نخواهد داشت. تمرکز موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه همچنان و مثل همیشه؛ نگهداری، سرپرستی و تلاش در جهت بالا بردن سطح زندگی دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست بوده و این مهم را رسالت غایی خود می‌داند.

موسسه نیکوکاری مهرطه (مهرطاها)، نگهداری شبانه روزی از دختران نیازمند سرپرست

موسسه‌ی نیکوکاری نگهداری شبانه‌روزی از دختران نیازمند سرپرست

موسسه‌ی نیکوکاری مهرطه (مهرطاها)، نهادی غیرانتفاعی، غیر‌دولتی و غیر‌سیاسی‌ست که از سال ۱۳۸۱ با هدف نگهداری شبانه‌روزی از دختران بی‌سرپرست و بد‌سرپرست؛ با مجوز رسمی سازمان بهزیستی و نیروی‌انتظامی، به‌عنوان موسسه‌ای مردم‌نهاد (NGO) شروع به فعالیت کرده است.

مــهــرطه با رویکرد طرح «شبه خانواده»ی بهزیستی و با پشتوانه و مشارکت مردمی در طی این ۱۸سال فعالیت کرده است. و امروز پس از گذشت سال‌ها، همانند یک خانواده‌ی واقعی؛ لحظه‌لحظه‌ی رشد دخترانش را نظاره‌گر است.

مــهــرطه = مــهــرطاها

موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه در طی ۱۸ سال فعالیت، لوگو یا نشان‌واره‌ی خود را هم با نوشتار فارسی (مــهــرطاها) و هم با نوشتار عربی (مــهــرطه) منتشر کرده است.

در این بازه‌ی زمانی از ابتدای آغاز به فعالیت؛ موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه در موارد ثبتی، انتشارات و متعلقات خود مانند گزارش عملکرد، بروشور، کیسه پارچه‌ای، قلک و غیره از سبک نوشتاری فارسی «مــهــرطاها» استفاده می‌کرد و سپس به مرور زمان طی تغییرات تدریجی، به سبک نوشتار عربی «مــهــرطه» رسیده است.

نظر به این‌که ترکیب دو کلمه‌ی «مــهــرطه» ترکیبی دلنشین است که از ابتدای فعالیت موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه مورد توجه عموم قرار گرفته، ممکن است که در مراکز دیگری علاوه بر موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه شنیده و دیده شود.

موسسه نیکوکاری مهرطه (مهرطاها)، نگهداری شبانه روزی از دختران نیازمند سرپرست
موسسه نیکوکاری مهرطه؛ نگهداری شبانه روزی از دختران نیازمند سرپرست

در مورد فعالیت‌های مــهــرطه بیشتر بدانید. کلیک کنید!

مــهــرطه، موسسه‌ای مردم‌نهاد و مستقل

به تأکید اعلام می‌داریم که موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه، موسسه‌ای مردم‌نهاد بوده و به هیچ نهاد دیگری وابستگی و تعلق نداشته و نخواهد داشت. تمرکز موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه همچنان و مثل همیشه؛ نگهداری، سرپرستی و تلاش در جهت بالا بردن سطح زندگی دختران بی‌سرپرست و بدسرپرست بوده و این مهم را رسالت غایی خود می‌داند. در این مسیر، تعامل مؤثر و متقابل با نیکوکاران و حامیان موسسه موهبتی‌ست که با تمام دشواری‌ها و فراز و نشیب‌ها، موسسه‌ی نیکوکاری مــهــرطه را پابرجا و ثابت‌قدم نگاه داشته است.


این مطلب را به اشتراک بگذارید