گزارش بازارچه خیریه غذا و شیرینی | اسفند ۱۴۰۱


در آستانه سال ۱۴۰۲، بازارچه خیریه غذا و شیرینی در خانه اقاقیای موسسه مهرطه برگزار شد. 

در آستانه سال ۱۴۰۲، بازارچه خیریه غذا و شیرینی در خانه اقاقیای موسسه مهرطه برگزار شد. بعد از دو سال وقفه به دلیل پاندمی کرونا، خانه مــهــرطه دوباره میزبان حضور گرم مهمانان عزیزی از نقاط دور و نزدیک شد. 

با مــهــر و همراهی داوطلبان مــهــرطه، خانه اقاقیا آماده بازارچه مــهــر شد و رنگ و بوی تازه‌ای در خانه پیچید. همه با شور و اشتیاق و به‌صورت خودجوش، یک گوشه از کار را گرفتند. مامان زهره و تعدادی از همکاران، سفره هفت سین را چیدند. چند نفر بادکنک‌ها را آماده می‌کردند. و بعضی گلخانه مــهــرطه را آب و جارو می‌کردند؛ تا حال و هوای بهار به بهترین شکل ممکن در خانه مهرطه نمایان شود. 

بسیاری از دوستان و همراهان قدیمی مــهــرطه به نیت پیش رو داشتن یک سال پربرکت، دستپخت‌های خانگی خود را به بازارچه خیریه غذا و شیرینی اهدا کردند. همچنین بخشی از مواد اولیه مورد نیاز غذاها و شیرینی‌های بازارچه، با کمک و حمایت خیرین عزیز مــهــرطه تهیه و جمع‌آوری شد.

بازارچه خیریه موسسه نیکوکاری مهرطه در تاریخ ۱۲ و ۱۳ اسفندماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعدازظهر به مدت دو روز برگزار شد. و به لطف خداوند با استقبال زیادی روبرو شد. 

محصولات موجود در بازارچه شامل: غرفه‌های مختلف غذاهای خانگی، کیک و شیرینی، زیورآلات و غرفه گل و گیاه بود. 

یک غرفه نیز به محصولات اختصاصی مــهــرطه که طرح بیشتر اقلام آن‌ از نقاشی‌های دختران مــهــرطه الهام گرفته شده بود، اختصاص داده شد. این محصولات را می‌توانید از بازارچه خیریه آنلاین مــهــر تهیه کنید.

در روزهای بازارچه خیریه مهرطه، بوی غذا و شیرینی‌های خوشمزه همراه با شور و استقبال مهمانان، محیط خانه مــهــرطه را شادتر از همیشه کرد. همراهی داوطلبان و حامیان عزیز، خاطره‌ای زیبا برای یکایک ما، ثمره خوبی برای دختران مهرطه و برکت و حال خوبی برای مهمانان عزیزمان رقم زد. دیدار یاران قدیمی مــهــرطه و آشنایی با دوستان جدید، آخرین رویداد سال ۱۴۰۱ را پرشور و فراموش‌نشدنی ساخت.

بازارچه خیریه غذا و شیرینی در خانه اقاقیا موسسه نیکوکاری مهرطه

این مطلب را به اشتراک بگذارید