پویش نقش مهر

پویش «نقش مهر» تلاشی‌ست برای حمایت از دختران نیازمند سرپرستی، که در دو خانه‌ی اقاقیا و ارغوانِ موسسه نیکوکاری مــهــرطه زندگی می‌کنند. 

پوستر پویش نقش مهر - برگرفته از نقاشی دختران مهرطه

موسسه مــهــرطه در روزهای ۲۴ تا ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ پویشی مجازی تحت عنوان «نقش مــهــر» اجرا کرد. این پویش اینستاگرامی، با حمایت شخصیت‌های تاثیرگذار و حامیانی از شرکت‌های خصوصی و گروه‌های مردمی اجرا شد. شرکت‌کنندگان کمپین «نقش مــهــر» با به اشتراک گذاشتن پوستری یکسان، همراهی خود را با موسسه‌ی مــهــرطه و دختران تحت سرپرستی این موسسه، نشان دادند. این پوستر بر اساس نقاشی‌های دختران مــهــرطه، توسط کارتونیست برجسته آقای «هادی حیدری» طراحی شد.

حضور حامیان نقش مــهــر و بررسی نقاشی‌های دختران مــهــرطه

نام این پویش بر اساس اعلام آمادگی حامیان برای نقش‌آفرینی در حوزه‌ی حمایت از کودکان بی‌سرپرست و بدپرست، انتخاب شد. دو کلمه‌ی «نقش مــهــر» در عین اشاره به نام موسسه، با ایهام واژه‌ی «نقش»، اشاره‌ای نیز به نقاشی‌های کودکان مجموعه دارد. شخصیت‌های شرکت‌کننده با نوشتن نام خود، این پوسترها را با عنوان «من هم نقشی دارم!» بازنشر کردند. یا با به اشتراک گذاشتن پست پویش، با سایر شرکت‌کنندگان همراه شدند.

شرکت‌کنندگان پویش نقش مــهــر

بیش از ۱۱۱ نفر در این پویش شرکت کردند. شرکت‌کنندگان این پویش تاکنون از اقشار گوناگونی بوده‌اند. از جمله: بازیگران، کارگردانان، مترجمان، نویسندگان، روزنامه‌نگاران، اساتید دانشگاه، شعرا، مجریان، وکلا، پزشکان، روانشناسان، کسب و کارهای خرد، زنان کارآفرین، کارشناسان بازاریابی، فعالان مدنی، فعالان محیط زیست و گردشگری، سازمان دفاع شخصی ایران (به همراه کمیته‌های شهرستان و اعضا)، ملی‌پوشان بسکتبال و حامیان موسسه‌ی مــهــرطه. 

نقش شما در حمایت از خانواده‌ی مــهــرطه، نقشی‌ست به زیبایی «درخت پر گلی» که یکی از دختران مــهــرطه، با مداد رنگی‌هایش کشیده و پوستر کمپین اسفندماه را زینت داده است.

من هم نقشی دارم!

«نقش مهر» تلاشی‌ست برای حمایت از دختران نیازمند سرپرستی، که در دو خانه‌ی اقاقیا و ارغوانِ موسسه نیکوکاری مــهــرطه زندگی می‌کنند. 

دعوت می‌کنیم تا با پیوستن به کمپین «نقش مــهــر»، ما را در تحقق شعار «رفاه و زندگی سالم، حق همه‌ی کودکان» همراهی کنید. 

با برخی از شرکت‌کنندگان در این پویش آشنا شوید:

حامیان مهرطه در کمپین نقش مهر

راه‌های پیوستن به پویش

♡ انتشار استوری «پویش نقش مــهــر» با عکس و اسم هر فرد. (چطور این کار را انجام دهم؟ آموزش در هایلایت اینستاگرام)

♡ قرار دادن پوستر به‌صورت پست در صفحه‌ی شخصی. (برای دریافت پوستر، به دایرکت صفحه اینستاگرام مــهــرطه پیام دهید.)

♡ انتشار پست آخر صفحه اینستاگرام مــهــرطه در استوری.

☆ لطفا در تمامی موارد پیج ما را تگ کنید و لینک مــهــرورزی آنلاین را قرار دهید. ما دوست داریم در این مسیر با انتشار استوری، از شما قدردانی کنیم. 


این مطلب را به اشتراک بگذارید