ماه رمضان، ماه مــهــربانی

امسال به‌دلیل پاندمی امکان برگزاری بازارچه خیریه و مراسم افطاری ماه رمضان فراهم نیست. به‌صورت آنلاین در پویش «ماه مــهــربانی» شرکت کنید.

ماه رمضان ماه مهربانی

ماه رمضان، به میزبانی خالق یکتا فرا رسیده و ما را به ضیافت عشق با معبود دعوت می‌کند تا روح‌مان جلا یابد. ماهی که یادآور مــهــربانی و توجه حضرت علی(ع) به کودکان بی‌سرپرست است؛ که مبادا با گرسنگی سر بر بالین بگذارند و همچون یک پدر آن‌ها را از محبت سیراب می‌کرد تا احساس بی‌پناهی نکنند.

این ماه بهترین فرصت است تا به نیازهای کودکان بی‌سرپرست توجه بیشتری داشته باشیم و به این وسیله، حال خوب را نه‌تنها به این کودکان، بلکه به خودمان هدیه دهیم.

«هلال مــهــربانی» در ماه رمضان – ماه خدا – بیشتر از زمان‌های دیگر نمایان است و قلب‌ها به هم نزدیک‌تر می‌شوند. سنت زیبای نیکوکاری همه‌ساله در ماه مبارک رمضان در راستای «حمایت از کودکان بی‌سرپرست» توسط خیرین با شور و اشتیاق بیشتری دنبال می‌شود.

نیکوکاری در ماه رمضان

بیاییم برای سپاس از الطاف خداوند، در مسیر خیر و نیکی به حد توان‌مان قدم برداریم و حامی کودکان بی‌سرپرست باشیم. امسال که به‌دلیل شرایط کرونا امکان برگزاری بازارچه‌های خیریه و مراسم افطاری ساده فراهم نیست، می‌توانیم به‌صورت آنلاین در پویش‌های «ماه مــهــربانی» شرکت کنیم. 

برای همراه شدن با خانواده‌ی مــهــرطه، می‌توانید به قسمت مــهــرورزی آنلاین بروید. از قسمت نوع حمایت مالی، گزینه‌ی نذورات را انتخاب کرده و نذرها، فطریه و قربانی‌های خود را با نیت کمک‌هزینه‌ی سرپرستی دختران مــهــرطه، به‌صورت آنلاین واریز نمایید.

پرداخت آنلاین فطریه

این مطلب را به اشتراک بگذارید