مــهــرطه، مــهــر خانواده


خانواده مــهــرطه حالا به مــهــرورزی و توجه افراد بیشتری نیاز دارد. افرادی که در شادی زندگی و آینده‌ی دختران‌مان سهمی داشته باشند.

بزرگ شدن در یک خانواده‌ی امن و پُرمــهــر، حق هر کودکی‌ست. خانواده‌ای که در باورهای عمومی، حمایت پدرانه و آغوش مادرانه را تداعی می‌کند.
متاسفانه کودکانی هستند که از چنین اقبالی محروم بوده‌اند و این درحالی‌ست که شرایط جامعه، دختران را در این محرومیت آسیب‌پذیرتر می‌کند. همین حق اولیه‌ی هر کودک و شرایط سخت جامعه برای دختران، باعث شد تا مــهــرطه برای این دختران نیازمند سرپرست، مانند یک خانواده‌ی حامی و پُرمــهــر باشد.

خانواده‌ی مــهــرطه ساختاری دخترانه دارد. داخل موسسه بنا به شرایط اجتماعی و عُرفی، زنان عهده‌دار امور هستند. زنانی که هر یک با مــهــر مادری خود از دختران مــهــرطه حمایت می‌کنند.
این مــهــر مادری از «مامان زهره‌»ی بچه‌ها شروع شده است.

درواقع ۱۹ سال است که خانم «زهره زارع» در جایگاه مدیر موسسه با صبوری، دقت و عشق مادرانه‌شان، دختران مــهــرطه را در آغوش کشیده‌اند.
خانواده‌ی مــهــرطه حالا به مــهــرورزی و توجه افراد بیشتری نیاز دارد. افراد خیر، داوطلب و نیکوکاری که فارغ از سن و جنسیت، در شادی زندگی و آینده‌ی دختران مــهــرطه سهمی داشته باشند.
برای حمایت از خانواده‌ی مــهــرطه و زندگی دختران خانه‌های اقاقیا و ارغوان، می‌توانید از راه‌های مــهــرورزی آنلاین، فرم داوطلبی و یا بازارچه‌ی خیریه‌ی آنلاین مــهــر اقدام کنید.

بنا به احترام به حقوق کودکان، اجازه‌ی استفاده از چهره‌ی دختران مــهــرطه را نداریم. بنابراین از بازی و چهره‌ی داوطلبان کوچک و نیکوکار مــهــرطه کمک گرفتیم.
از تک‌تک مــهــرورزان عزیزی که برای تولید این اثر، با عشق بی‌دریغ‌شان همراه خانواده‌ی مــهــرطه بودند سپاسگزاریم.


این مطلب را به اشتراک بگذارید