سحر، نقاش تابلوهای رنگارنگ


سحر یکی از دختران ماست که دوست دارد نقاش شود. سحر عاشق رنگ زرد است و می‌خواهد با تابلوهای رنگارنگش خانه‌ی مــهــرطه را زیبا کند. 

سحر عاشق کلبه‌ی داخل حیاط مــهــرطه‌ست و دوست دارد در نقاشی‌هایش این کلبه را بکشد. کلبه‌هایی که سحر در نقاشی‌هایش می‌کشد، به‌قول خودش از همان کلبه‌هایی‌ست که پنجره‌ی آن‌ها علامت به‌علاوه دارند. 

دختران ما هم مثل بچه‌های دیگر آرزوهای‌شان را در نقاشی‌های خود به تصویر می‌کشند. آن‌ها به مــهــربانی شما نیاز دارند تا آرزوهای‌شان رنگی شود. اگر دوست دارید در زندگی و آینده‌ی دختران ما نقشی داشته باشید، می‌توانید از طریق مــهــرورزی آنلاین، بازارچه‌ی مــهــر یا فرم داوطلبی اقدام کنید.

کلبه‌ی آرزوهای دختران مــهــرطه

داستان از این‌جا آغاز شد که دختران ما همیشه دوست داشتند یک کلبه‌ی چوبی در حیاط خانه داشته باشند؛ همان کلبه‌هایی که سحر در نقاشی‌هایش می‌کشد و به‌قول خودش پنجره‌های به‌علاوه دارند. 

برای همین خواسته‌ی خودشان را به مامان زهره (خانم زارع، مدیر موسسه) گفتند. مامان زهره  یک روز را برای مقدمات کار هماهنگ کرد؛ تا این کلبه‌ی چوبی مطابق تصورات بچه‌ها در حیاط خانه ساخته شود. بچه‌ها سال گذشته اردک‌های‌شان را در این کلبه نگه می‌داشتند و امسال هم در آن‌جا خاله‌بازی و مهمان‌بازی می‌کردند. 

خیلی‌وقت‌ها با کارهای ساده‌ای که برای کودکان انجام می‌شود، مثل ساختن کلبه‌ی چوبی آرزوها، می‌شود برق شادی را در نگاه‌شان دید. اگر شما هم تمایل دارید با مــهــر خود زندگی دختران مــهــرطه را غرق شادی سازید، از طریق راه‌های مــهــرورزی ما را همراهی کنید.


این مطلب را به اشتراک بگذارید