تجارب داوطلبان

 موسیقی به کودکان آسیب دیده آرامش می دهد

بنفشه دارالشفایی 5 سال است که به طور داوطلبانه به دختران مهرطه آموزش موسیقی می دهد ابتدا کارش را با دختران بزرگتر خانه ارغوان شروع کرد و با آمدن دختران کوچکتر به مهرطه به آنان نیز موسیقی آموخت. این همکاری همچنان ادامه دارد و دختران کوچک خانه اقاقیا هفته ای یکبار نزد ایشان مشق موسیقی می کنند در ادامه  می توانید مصاحبه کوتاهی که با ایشان داشتیم را بخوانید.

پروژه های مهرطه

پروژه ی جیرفت

 

نیازمندی

 کمکم سال 95 را پشت سر می گذاریم . سالی که با همراهی شما توانستیم، قدم های دیگری در حمایت و کمک از هم وطنان نیازمند برداریم. امسال علاوه بر دخترانی که در خانواده مهرطه بودند، سرپرستی 8 دختر دیگر زیر 12 سال را نیز برعهده گرفتیم . تعدادی از دختران بزرگترمان تا پایان همین سال به خانه بخت خواهند رفت. تعداد زیادی از زنان سرپرست خانوار تحت پوشش مهرطه قرار گرفتند و همچنین ساخت مدرسه روستای قاسم اباد جیرفت هم آغاز شد.

خانه مهرمان با حمایت شما هرگز درمانده نشد و همیشه دلگرم و امیدوار به یاری دستان پر مهرتان بودیم. هر چند با نزدیک شدن بهار و دوچندان شدن هزینه های ماه های بهمن و اسفند، موسسه نیکوکاری مهرطه در تنگاست و نگرانیم که شرمنده چشمانی شویم که امیدشان به ماست.
امید داریم، دستان پرمهرتان همچون همیشه یاورمان باشد و با حمایت هایتان چراغ خانه مهرمان روشن بماند.
چشم به راه مهربانی بهاریتان هستیم.
◀️شماره کارت بانک تجارت:5859837000049888
◀️شماره کارت بانک پاسارگاد: 6273539991667228

به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان مراسم افطاری موسسه مهرطه برگزار شد.

افطاری موسسه مهرطه ماه رمضان 19 خرداد ماه برگزار شد.

در ابتدای مراسم  خانم زارع ضمن خوشامدگویی به حضار در مورد مسائل و چالش های پیش روی مهرطه صحبت کرد. در ادامه مراسم مسئول روابط عمومی مهرطه گزارشی از عملکرد یک ساله موسسه ارائه داد و سپس کلیپی کوتاه پخش شد.

سخنران اصلی این برنامه دکتر معین بودند که در مورد آسیب های اجتماعی و نقش نهادهای مدنی در کاهش آن سخنرانی کرد.

مراسم با حافظ خوانی استاد سهیل محمودی و اجرای موسیقی توسط گروه سیحامون که سه سال است به شکل داوطلبانه برای مهرطه اجرای برنامه دارند پایان یافت.

در این مراسم دکتر خانیکی هیات علمی دانشگاه علامه طباطبایی و از اساتید برجسته علوم ارتباطات، دکتر سهراب پور قائم مقام  بنیاد ملی نخبگان ایران، استاد منصوری استاد فلسفه و ادبیات دانشگاه ، دکتر رئیسی از جامعه شناسان، دکتر شهریور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری تهران و جمعی از فرهیختگان و نیکوکاران حضور داشتند.

 

عکس محمد قدمعلی

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم