کار کردن با کودکان را دوست دارم

مهرطه: نسیم تن ساز یکی از داوطلبان موسسه مهرطه است که همواره یاور و در کنار موسسه مهرطه است. عکاسی از مراسم، طراحی آگهی و بروشور و استند فعالیت هایی است که در پرونده کار داوطلبانه اوست.

 

در ادامه گفتگویی کوتاه با او انجام داده ایم که در پی می خوانید:

مدتها بود که دوست داشتم در حوزه کودکان کار داوطلبانه انجام دهم  تا این که توسط یکی از آشنایانم با مهرطه آشنا شدم و چون می دانستم در مهرطه واقعا به بچه ها رسیدگی می شود این موسسه را انتخاب کردم. نخستین بار که برای عکاسی از دختران به این موسسه آمدم حس عجیبی داشتم. قبلش فکر می کردم با دیدن این بچه ها حتما ناراحت می شوم و کلا یک احساس ترسی از این موضوع داشتم. اما چنین احساسی را در برخورد با بچه ها نداشتم بلکه برعکس احساس خوشایندی از بودن با بچه ها داشتم. البته مربی بچه ها هم رفتار گرم و مهربانی با من داشت. بعد از تمام شدن عکاسی موقع غذا خوردن بچه ها بود و مربی برای من هم غذا کشیده بود و من در کنار دختران اقاقیا ناهار خوردم. کمک به بچه ها همیشه حس خوبی به آدم می دهد چرا که بچه ها دوست داشتنی هستند و حس دیگران را خیلی زود می گیرند.

البته در مهرطه سیاست کلی این است که داوطلبان وارد حوزه خصوصی بچه ها نشوند و این را بار اولی که مراجعه کردم به من گفتند. اما خب به دلیل عکاسی از مراسم مختلف هرزگاهی می توانم بچه ها را ببینم. 

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم