هدایایی برای دختران مهرطه

مهرطه علی جعفری به مناسبت روز دختر تعدادی کوله و کیف و دو عدد دو چرخه  به همراه کیک به عنوان کادو به دختران مهرطه اهدا کردند. او که دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی است چندی پیش با روابط عمومی موسسه مهرطه تماس گرفت و گفت که قصد دارد برای تولد حضرت معصومه نذری را که دارد برآورده کند.

از آقای جعفری در مورد شیوه آشنایی شان با موسسه و انگیزه شان از این کار پرسیدیم.

اوگفت: دو سال پیش از طریق یکی از داوطلبان موسسه ( آقای کهن ترابی) با موسسه آشنا شدم و در برنامه ای که به مناسبت ده ساله شدن موسسه برگزار شد، قرآن تلاوت کردم.

بعد از آن برنامه نذر کردم اگر کسب و کاری که  قصد دارم راه بیاندازم موفق شد اولین روز دختر برای دختران موسسه مهرطه  کاری انجام دهم.  پارسال آبان ماه مغازه ام را باز کردم و کار من واردات کیف است. با توجه به نیازی که از سوی موسسه اعلام شد برای دختران بزرگسال موسسه کیف و کوله و برای دختران کوچک دو عدد دوچرخه برای روز دختر تهیه کردم.

امروز وقتی داشتم کیک سوم را می آوردم یکی از دخترها از خانه آمد بیرون و در کیک را برداشت وبا دیدن آن گفت وای چقدر خوشگله، آن لحظه خیلی حس خوبی داشتم و فکر کردم شاید خدا دیدن این لحظه را برای من گذاشته است.

 

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم