وکیل داوطلب موسسه مهرطه میل به خوبی فطری است

 سیدسجاد میر روشندل کارشناسی ارشد حقوق از وکلای داوطلب مهرطه سالهاست در پرونده های حقوقی یاری رسان ماست. گفتگویی کوتاه با ایشان در مورد نحوه آشنایی و عمده مشکلات دختران نیازمند سرپرست انجام دادیم که در پی می آید.

آشنایی من با مهرطه به سفر حج سال 93 برمی گردد که از طریق یکی از داوطلبان خوب موسسه مهرطه آقای کهن ترابی با مهرطه آشنا شدم. بعد از بازگشت از سفر به موسسه مراجعه کردم و به طور مستمر به همراه خانواده با موسسه همکاری می کنم.

در حقیقت بر اساس تخصصی که داشتم در ابتدا با بخش مددکاری خانواده های تحت پوشش گروه مهرآوران طه شروع به همکاری کردم.

این مشاور حقوقی شرکت های تخصصی در پاسخ به این سوال که عمده مسائل فرزندان مهرطه چیست و ایشان چه کمکهایی در این بخش دارند، ادامه داد:  بیشتر فرزندان مهرطه به لحاظ هویت مشکل دارند و اخذ شناسنامه یکی از مهمترین این مسائل است. درکل مسایل فرزندان مهرطه  قطع نظر از موضوعات خاصی که وجود دارد درحوزه های قیمومیت،سجل احوال و شناسنامه و دربرخی موارد رسیدگی به اموال و دارایی های احتمالی است

روشندل در پاسخ به این سوال که دلیل همکاری داوطلبانه است اش چیست گفت: میل به خوبی فطری است و به تبع افراد به فراخور توانایی خود قدم برمی دارند. 

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم