گسترش کار داوطبانه نیاز به اطلاع رسانی دارد

خانم بنفشه طالعی، فارغ التحصیل گرافیک  و از داوطلبان خوب مهرطه هستند که زحمت طراحی بخشی از پوسترهای مهرطه برعهده ایشان است. گفتگویی کوتاه در مورد نحوه آشنایی ایشان با مهرطه انجام داده ایم که در پی می آید.

پیشتر من با انجمن حمایت از کودکان کار و خیابان کار به عنوان مربی می کردم و سال 83 با مهرطه به عنوان ان جی اویی که در حوزه کودکان کار می کند آشنا شدم اما تادو سال پیش امکان همکاری با این موسسه را پیدا نکردم. دو سال قبل از طرف یکی از داوطلبان مهرطه به این مجموعه معرفی شدم و فعالیت خودم را آغاز کردم.

 

طالعی در مورد انگیزه اش از کار داوطلبانه گفت:کار داوطلبانه به لحاظ روحی حس خوبی به من می دهد و کاری است ورای وظایف روزانه کاری و بخش معنوی آن برای من مهم است. احساس مفید بودن و انجام دادن کار موثر برای جامعه سبب شده است من به کار داوطلبانه روی بیاورم.

او در مورد فرهنگ سازی کار داوطلبانه گفت : بسیاری از مردم نمی دانند که ان جی او ها به نیروی داوطلب نیاز دارند یا چه ان جی او هایی وجود دارند. بنابراین برای گسترش کار داوطلبانه نیاز به اطلاع رسانی بیشتر از سوی ان جی او ها احساس می شود.

او در پایان به انرژی مثبتی که از فضای مهرطه دریافت کرده است زمانی که برای آشنایی با مجموعه مراجعه کردند گفت: با وجود قوانین موسسه که امکان دیدار داوطلبان با فرزندان مهرطه وجود ندارد اما انرژی مثبتی در فضا جاری بود.

 

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم