شروع ساخت مدرسه 3 کلاسه در جیرفت

وقتی در شهریور ماه امسال از روستای قاسم آباد منطقه بلوک  بازدید کردیم برای هیچ یک از ما قابل تصور نبود که بتوان در چنین فضای ناامنی از نظر استحکام بنا 46 کودک را ( با توجه به زلزله خیز بودن استان کرمان ) جای داد. سقف ها نا باورانه در حال ریختن بود و هرم گرمای هوا از میان پنجره های بدون شیشه به درون کلاس ها هجوم می آورد. تخته های شکسته که با هزار ترفند ایستاده بودند یادآور سالیان درازی بود که تلاشی برای تعمیر آن انجام نشده بود. هرچند که در بازدید از دیگر روستاها وضعیت بهتر از این نبود، اما شوق زندگی و گرمای نگاه کودکان برای ما جای کمترین شک را باقی نگذاشت . داشتن مدرسه امن از آرزوهای بچه ها و مدیر مدرسه بود .

مدیریت ساخت بر عهده یکی از مهندسین محلی است که خود نیز در کمک به بهبود شرایط کودکان دستی بر آتش دارد . به کودکان عشق می ورزد و قلب اش برای آبادانی دیارش می تپید. به همین دلیل می دانیم  کار به دستان کاردانی سپرده شده است.

از هفته گذشته با آماده شده نقشه ها ، نقشه برداری و پی کنی شروع شده است. گام بعدی خرید مواد اولیه از جمله میل گرد ها است.

حال به مشارکت و همراهی شما نیازمندیم . تامین بودجه ساخت این مدرسه تنها با یاری و حمایت های مالی شما امکان پذیر است . با ساخت این مدرسه همه ما گامی در جهت ایجاد شرایط بهتر برای کودکانی بر می داریم، که سزاوار تحصیل در مکانی امن هستند.

مبلغ برآورد شده برای خرید میل گردها 36 میلیون تومان اعلام شده است. در صورت تمایل لطفا کمک های خود رابه این شماره حساب ارسال فرمائید.

شماره کارت بانک ملی     8171 -9953-9918-6037 به نام موسسه مهرطه

شماره حساب های موسسه

شماره کارت 5022291001693595 بانک پاسارگاد، شماره کارت

شماره حساب 116400537 , کد 032 , بانک تجارت شعبه پارک

شماره حساب 81077799901 , کد 326 , بانک پاسارگاد  شعبه قائم مقام

شمار حساب 1018504861122 , کد 101 , بانک اقتصاد نوین شعبه قدیر

توجه ( بسیار مهم )

موسسه مهرطه تنها دارای دو وب سایت رسمی به آدرس های ذیل می باشد : 

mehretaha.ir  و  mehretaha.com   

لطفا از کمک به موسسات دیگر که با آدرس های مشابه و با نام ما فعالیت می کنند جدا خوداری نماید جهت کسب اطلاعات بیشتر از قسمت تماس باما وبسایت با ما در ارتباط باشید - متشکرم